SLASH

Właśnie na rynku ukazała się nowa płyta Slasha, "World On Fire", która już zbiera świetne recenzje na całym świecie. Natomiast na żywo materiał ten będzie można usłyszeć już  20 listopada w Kraków Arenie.

Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem polscy fani przygotowują specjalną niespodziankę dla artysty i jego zespołu,  a nawet dwie niespodzianki... Jak zapowiada Rafał Lemański, organizator całej akcji: "W zeszłym roku przywitaliśmy Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators potężną flagą, która zrobiła na nich ogromne wrażenie. Tym razem robimy kartoniadę na całych trybunach, to po prostu ma ich zwalić z nóg. Równolegle prowadzimy również jeszcze jedną akcję. Od kilku miesięcy intensywnie zbieramy zdjęcia polskich fanów Slasha, aby stworzyć z nich mozaikę przedstawiającą okładkę najnowszej płyty Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, czyli ‘World On Fire’." Przypomnijmy, że ostatnim razem  pod wrażeniem całego przedsięwzięcia pozostał sam Slash, który po koncercie na swoim koncie na Twitterze podziękował fanom za tak wspaniałe przyjęcie. Więcej szczegółów na temat całej akcji można znaleźć pod tym linkiem: http://polakpotrafi.pl/projekt/kartoniada. Zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu oraz na sam koncert!


worldonfire_640

 

 

Jedyny koncert w Polsce!

 

SLASH

featuring

Myles Kennedy and The Conspirators 

+ Monster Truck

  

Kraków Arena

  20 listopada 2014 

godzina 20:00 

Otwarcie bram: godzina 18:30

 

 


Bilety do nabycia na stronach:

shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketportal.plwww.kupbilet.plwww.biletin.pl


Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już w listopadzie w Polsce wystąpi SLASH! Artysta pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album, "World On Fire", a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators!

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver  a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów  Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował  solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty,  "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje tak "You're A Lie" i "Standing In The Sun". W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru "Nothing Left To Fear", który wyprodukowany został przez jego firmę producencką  Slasher Films.

15 września, nakładem wytwórni artysty, Dik Hayd, ukazał się najnowszy albumu Slasha - "World On Fire", płyta dystrybuowana jest przez Roadrunner Records. Krążek ten promuje tytułowy utwór. Okładkę płyty zaprojektował Ron English. Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znajduje się 16 kompozycji, które udowadniają, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie! Natomiast na żywo Slash promował już ten krążek w Stanach na wspólnej trasie z Aerosmith, a następnie w październiku i listopadzie przeniesie się do Europy, gdzie wystąpi na 16 koncertach! Zapraszamy serdecznie!