Dżem akustycznie dla Hospicjum Cordis

Boxy z płytami "30-lecie zespołu Dżem" oraz "Dżem symfonicznie", kubki z logo grupy oraz zestaw koszulek dżemowych dla całej rodziny – między innymi takie gadżety będzie można wylicytować podczas aukcji, która będzie jednym z punktów programu piątkowego koncertu charytatywnego zatytułowanego "Dżem akustycznie dla Hospicjum Cordis".

Koncert będzie miał miejsce w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Rozpocznie się o godzinie 19:00. Cały dochód z niego zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych katowickiego Hospicjum Cordis, które od 25 lat otacza opieka ludzi chorych i umierających, dzieci i dorosłych walczących z chorobami nowotworowymi.

Grupa Dżem gra dla Hospicjum już po raz czwarty. Podczas każdego koncertu odbywa się licytacja drobiazgów, którą prowadzą Jarosław Juszkiewicz i Wojciech Skowroński – dziennikarze Polskiego Radia Katowice. W tym roku oprócz gadżetów związanych z zespołem Dżem do wylicytowania będą także: piłka siatkowa i koszulka z podpisami polskich siatkarzy – złotych medalistów z zeszłorocznych Mistrzostw Świata, ręcznie robiony kachon oraz jedyne w swoim rodzaju sanki z logo Dżemu dla niemowlaka, ufundowane przez firmę TAKO z Częstochowy!