THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW


live_c_s_400W maju wystąpi w Polsce najlepszy i najbardziej widowiskowy tribute band na świecie, The Australian Pink Floyd Show!

 

"Już od 7 lat co roku przyjeżdżamy do Polski i zawsze czekamy na to, żeby zagrać przed polską publicznością, która należy do jednych z najlepszych w Europie. Cieszymy się, że możemy do Was powracać każdego roku z nowym programem i zawsze jesteśmy bardzo ciepło przyjmowani, a same koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasi najwięksi fani pochodzą właśnie z Polski i wiemy, że niektórzy z nich oglądają nasze koncerty nie tylko w kraju, ale i poza Polską.", mówi zespół o swoich polskich fanach.

live_b_s_400

"W tym roku koncentrujemy się na takich albumach Pink Floyd jak: 'Dark Side of The Moon' , 'Wish You Were Here' oraz 'The Division Bell'. Do programu dodaliśmy również kilka klasycznych kompozycji z "The Wall" oraz, odnosząc się do fanów, którzy lubią wcześniejszą twórczość Floydów, kilka innych, mniej oczywistych utworów, jak np. 'Pigs' czy ‘Set The Controls for the Heart of the Sun’. Specjalnie na potrzeby nowego show stworzyliśmy nowe wizualizacje oraz animacje, będzie również mnóstwo efektów specjalnych, świateł, laserów oraz ogromne balony: świnia, nauczyciel z 'The Wall' oraz nasz własny różowy kangur. Tegoroczna trasa już okazała się spektakularnym sukcesem, wielu ludzi mówi nam, że to nasze najlepsze dotychczasowe show. Nie możemy już doczekać się koncertów w Polsce, sądzimy, że dobór utworów zadowoli każdego fana Pink Floyd.", członkowie zespołu zdradzają szczegóły nadchodzących koncertów.

6 maja 2014 formacja zaprezentuje się w katowickim Spodku.