MOJE LATO! Naturalnie z Radiem Katowice. MAPA REGIONU

To NASZE LATO! Bliżej natury, bliżej słuchaczy! Naturalnie z Radiem Katowice.  Liczymy, że poznamy się bliżej! Chcemy żebyście Państwo zaprosili nas „do siebie” i pokazali nam „Wasze lato” - wypijemy wspólnie lemoniadę i poznamy Państwa „wakacyjne historie”!

 To nasza Mapa wakacyjnych miejsc słuchaczy Radia Katowice.


Jeśli i Państwo mają takie wakacyjne miejsca, które darzą szczególnym sentymentem, prosimy się z nami podzielić. Wspólnie stworzymy mapę, jakiej do tej pory nie było! Miejsc pięknych i z piękną historią. 

Czekamy na zgłoszenie 32 205 10 22 i antena@radio.katowice.pl. Zmieniamy na wakacje nasz program specjalnie dla Państwa. Chcemy pokazać, że nasz region może być doskonałym miejscem na spędzenie wakacji! Nie trzeba jechać daleko, kiedy mamy wszystko i jeziora i góry! Będzie naturalnie, muzycznie i bardzo ciekawie!

- Na rowerze, na piechotę, czy kajakiem – będziemy poznawać marki turystyczne województwa śląskiego – miejsca doskonale znane i te...jeszcze nieodkryte, zupełnie dzikie i...naturalne!

- poznamy smaki naturalnej kuchni!

- będziemy biwakować trochę dalej i zupełnie blisko!

- liczymy, że poznamy się bliżej! Chcemy żebyście Państwo zaprosili nas „do siebie” i pokazali nam „Wasze lato” - wypijemy wspólnie lemoniadę i poznamy Państwa „wakacyjne historie”!

- w letnim programie pojawią się nasze radiowe pingwiny – drużyną nielotów opiekujemy się od jakiegoś czasu, a w te wakacje nasi podopieczni nie raz nas wszystkich zaskoczą! Nie dość, ze pingwiny można oglądać przez całą dobę na naszym kanale youtube to teraz będzie można je usłyszeć w radiowym serialu „Pingwiny Z O.O.”

- Na wakacje wracają Agnieszka i Marcin. Pełna para na lato, tym razem kamperem zwiedza nasze województwo. Co z tego wyniknie...? tego nie można przegapić!

- nie zabraknie konkursów i nagród bardzo wakacyjnych, które umilą urlop spędzany blisko natury!

To będzie Nasze lato! Naturalne i naturalnie z Radiem Katowice!