TDP. Męska superniania. Kolorowe krowy.

Już jutro wielkie święto sportu, ale też i wielkie utrudnienia dla mieszkańców. Ulicami śląskich miast przejadą kolarze 73. Tour de Pologne. Trudno będzie poruszać się ulicami miast, problemy mogą być także w urzędach, katowicki magistrat pracuje jutro do 14:00, później urzędnicy pełnić będą jedynie dyżury.


 

Michał Kędzierski z Żor jest psychologiem dziecięcym i prowadzi Pogotowie Wychowawcze dla rodziców, którzy nie radzą sobie z wychowaniem swoich pociech. Pomaga całym rodzinom w sposób bardzo nietypowy, wprowadza się do ich domów i pomaga wychować niesforne maluchy.


 

Kromołów to najstarsza dzielnica Zawiercia. Tam u zrewitalizowanych źródeł rzeki Warty pojawiły się krowy, które zainspirowały naszą reporterkę. Nagranie natomiast zainspirowało lokalne władze do dalszego działania.INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl