Piast Gliwice przegrywa z IFK Goeteborg. Relacja.
14.07.2016
19:45:00

22.35

To koniec marzeń? Przegrana 0:3 u siebie stawia Piasta w bardzo trudnej sytuacji. Mecz rewanżowy w Szwecji 21 lipca.

13686690_1138805322824845_1367918955199404415_n_640

22.30

90 minuta. Sędzia dolicza jeszcze 3.

22.27

87 minuta. Sędzia z Austrii jest bardzo precyzyjny. Kolejna żółta kartka w meczu. Tym razem otrzymuje ją Mateusz Mak.

22.25

85 minuta. GOOOL dla Goeteborga! 0:3. Evgvall. Kibice opuszczają stadion...

22.21

Kolejna zmiana w IFK Goeteborg

22.20

Zmiana u Szwedów. Engvall za Hysena.

22.18

79 minuta. Niezła akcja lewą stroną Patrika Mraza, ale zakończona fatalnym strzałem.

22.15

Długie podanie pod bramkę Szmatuły... na szczęście napastnik Goeteborga nie dobiegł. Chwilę potem faul Jankowskiego w polu karnym... ale szwedzkim.

22.10

71 minuta. Zmiana w gliwickim zespole. Mak za niewidocznego Barisica.

22.08

68 minuta. Znowu nieudany rzut rożny Piasta.

wp_20160714_22_06_52_pro_2_640

22.05

W 66 minucie żółtą kartkę otzrymuje Patrik Mraz

22.00

60 minuta. Druga zmiana w Piaście Gliwice. Bartosza Szeligę zastępuje Maciej Jankowski.

21.58

58 minuta groźny strzał po rzucie wolnym sprzed pola karnego Piasta. Po strzale Aleesamiego Szmatuła wyciąga się i wybija na rzut rożny.

21.53

54 min. Groźna akcja Szwedów. Na szczęście Szmatuła złapał piłkę. Niewidoczni napastnicygliwiczan.

21.50

Kilka dobrych minut gliwiczan. Jest nadzieja na zmianę wyniku.

21.47

w 47 minucie groźny strzał Patrika Mraza a zaraz potem z za pola karnego uderzał Sasa Zivec. Oba strzały obronione.

21.45

Druga połowa... jedna zmiana w Piaście. Za Tomasza Mokwę wszedł debiutujący w Gliwicach, nowy nabytek Michal Masłowski.

21.30

Koniec pierwszej połowy! Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:2

21.29

Rzut rożny dla IFK, piłka mija obrońców i po ponownym dośrodkowaniu i wybiciu zbyt słaby strzał Szweda i Szmatuła z łatwością łapie. W rewanżu strzał Bartosza Szeligi. Bardzo niecelny.

21.25

40 min. dobry strzał Radosława Murawskiego, kapiatana Piasta, ale obroniony. W rewanżu szybki kontratak i na szczęście niecelny strzal rywala.

21.24

Ładna wrzutka Żiveca z lewej strony, ale piłka minęła obrońcow. Niestety bez strzału.

21.19

35 minuta meczu GOL! Dla IFK Goeteborg. Gola zdobywa grajacy z numerem 10 Tobias Hysen!

Krótkie wybicie obrońców i nie było problemu z wpakowaniem piłki do bramki obok Szmatuły.

21.16

Żółtą kartkę za brzydki faul na Zivcu otrzymał Sebastian Eriksson.

21.15

Pół godziny meczu za nami, jeden gol, i kilka akcji po obu stronach. Ostatnia to rzut rożny dla Szwedów i wybicie obrony Piasta. Do tego zaczęło kropić.

21.10

25 min. meczu akcja Szwedów prawymm skrzydłem, po dośrodkowaniu strzał głową ponad bramką Szmatuły.

21.07

Był rzut wolny dla gości, ale obrona skutecznie wibiła piłkę. Teraz mecz się wyrównał. Gra w środku boiska.

21.03

Nowy nabytek Piasta Litwin Girvainis strzela nad poprzeczką bramki Szwedów z rzutu wolnego sprzed pola karnego.

21.00

Pierwsza groźna sytuacja dla piłkarzy Piasta. Jednak strzał z prawej strony pola karnego mija bramkę rywala.