Przedświątecznie już...

Dziś połowa grudnia, za 15 dni koniec roku. W przyszłym tygodniu Wigilia. Macie już pomysł na jakiś fajny prezent? Może na przykład podarować domowej roboty w 100% naturalne kosmetyki.

Jeśli macie czas i ochotę, polecamy blog Lili Natura, gdzie możena znaleźć zaskakująco proste przepisy na domowej roboty peeling, tonik, musujące pastylki do kąpieli lub musujący pył do kąpieli oraz wiele innych wspaniałych pomysłów. Wystarczy kilka chwil w kuchni, ładny szklany pojemnik i naturalny prezent dla mamy, siostry, dziewczyny czy koleżanki gotowy.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.

 


wfosigw_400


Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

w Katowicach