Wszystkie grzechy Michaliny

Dzięki filmowi, który wyreżyserowała Maria Sadowska Michalina Wisłocka, autorka bestselerowej "Sztuki kochania" znowu znalazła się na ustach wszystkich.

Troszkę zapomniana lekarka na powrót rozpaliła nasze umysły, gdy dowiedzieliśmy się w jakim to związku żyła przez 10 lat i co ją tak naprawdę fascynowało.

Radziła kobietom jak kochać i jak być kochaną, sama przez wiele lat tej miłości, również cielesnej nie zaznała.

O tym wszystkim opowiada  Anna Matuszyńska w kolejnej audycji z cyklu  "Ścieżki miłości" autorstwa Beaty Kasztelaniec i Marka Mierzwiaka. A audycja nosi tytuł "Wszystkie grzechy Michaliny".Pierwsze "Ścieżki miłości" powstały w Radiu Katowice przed 13 laty. Autorzy, Beata Kasztelaniec i Marek Mierzwiak, chcieli pokazać ludzi sławnych i znanych z innej strony, niż piszą o nich wydawnictwa encyklopedyczne.

Interesowało ich jak miłość, ale też i inne uczucia z miłością nierozerwalnie związane, takie jak zdrada, a nawet i nienawiść, wpływały na życie i twórczość tych "Wielkich". Zaczęło się od miłości narodowego wieszcza czyli Adama Mickiewicza, a potem powstało ponad 80 odcinków.

To audycje, które pozwolą spojrzeć na artystę, poetę, pisarza, malarza, trochę inaczej – może odnajdziecie w nich Państwo i swoje przeżycia i rozterki związane z miłością?