Powitaliśmy Odlotowe lato z Radiem Katowice!

fot. Piotr Grzesiak

Polskie Radio Katowice powitało dziś lato w mysłowickim Parku Słupna.

Na mysłowickiej scenie w Parku Słupna wystąpili m.in. Holly Blue, Sonbird, Myslovitz, Coma oraz Menippe. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, gier i zabaw z nagrodami oraz strefy gastronomicznej i Zlotu Food Trucków. 

Koncert rozpoczęli dziennikarze Radia Katowice, Marta Dobrowolska i Mariusz Masiarek

Na scenie pojawił się także prezes Polskiego Radia Katowice, Piotr Ornowski i prezydent miasta Mysłowice, Dariusz Wójtowicz. Nie zabrakło także dziennikarzy Polskiego Radia Katowice - Agnieszki Strzemińskiej, Dawida Damszeal i Rafała Chirowskiego, którzy powiedzieli kilka słów na temat nowego wakacyjnego bloku programowego pod hasłem "Odlotowe lato z Radiem Katowice". Tuż po nich na scenę wkroczył zespół Sonbird.

Transmisja koncertu Sonbird na ŻYWO:

W Parku Słupna dziś od rana trwały trwały próby. Można było także podejrzeć, jak pracują radiowcy, podczas dużej imprezy plenerowej.

Poza atrakcjami muzycznymi i naszym radiowym miasteczkiem w Parku Słupna można było też znaleźć trochę ochłody.

Kilka chwil przed rozpoczęciem koncertu. Czy wszystko jest gotowe? To sprawdzała Agnieszka Strzemińska.


Koncert "Rockowe miasto" poprowadzili dziennikarze Polskiego Radia Katowice, a pod sceną stanęło plenerowe studio, z którego nadawaliśmy relacje na żywo. Transmisje, relacje video i zdjęcia z wydarzenia będzie można oglądać na naszej stronie internetowej radio.katowice.pl oraz w mediach społecznościowych. Koncert jest częścią obchodów Dni Mysłowic 2019.

Impreza trwała do późnego wieczora. Jak wyglądała? To uwiecznili nasi radiowi specjaliści.
Autor: Agnieszka Strzemińska, Agnieszka Loch/ml/