Europejski Piknik Rowerowy z Radiem Katowice

fot. Marcin Rudzki

Niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od Europejskiego Pikniku Rowerowego na beskidzkim Trójstyku w Jaworzynce. Spotykamy się 14 czerwca i zapraszamy wszytkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas w otoczeniu pieknej górskiej przyrody. O tym, że potrafi ona też sprawiać pewne problemy przekonał się nasz reporter Marcin Rudzki, który razem z Wieśkiem Legierskim i Marcinem Jałowiczorem testował trasę MTB, czyli jedną z trzech jakie dostępne będą podczas naszego pikniku.


Europejski Piknik Rowerowy z Radiem Katowice już 14 czerwca. Udział w imprezie jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia: http://www.radio.katowice.pl/polecamy,49,Europejski-Piknik-Rowerowy-na-Trojstyku.html.


Niezmiennie zachęcamy do aktywności fizycznej w każdym wieku i w każdym miejscu, ale pojawią się także nowe punkty w naszym programie. Zmorą każdego rodzica jest szperanie i szukanie ciekawych miejsc, w które można zabrać i które można pokazać najmłodszym. Teraz znajdziecie to u nas.

Liczymy także na Was. Nasz mail poruszajacy@radio.katowice.pl oraz profil facebookowy Radia Katowice są do Waszej dyspozycji. Podpowiadajcie, sugerujcie, informujcie. Nie tylko nas, ale również siebie wzajemnie.