Walentynki

Czas na Czas na NAS w Radiu Katowice! Dziś przed mikrofonem charyzmatyczny duet prowadzących - Wiktor i Mateusz, którzy zbadają fenomen największego święta miłości, które wypada już za dwa dni. Czy obchodzimy walentynki? Jak spędzamy czas tego dnia? Gdzie najlepiej udać się na randkę? A jeśli nie spędzamy to dlaczego nas to tak denerwuje? Czy walentynkowa kartka to wciąż dobry sposób, by okazać komuś uczucia? Ale także o sposobach na podryw, romantycznych piosenkach i pewnym ogłoszeniu. Odpowiedzi na wszystkie te pytania w dzisiejszej odsłonie Czasu na nas! Zapraszamy!


 

Przegląd wydarzeń - Na Czasie

W dzisiejszym przeglądzie o przepisie na długowieczności, drukowanych domach i nowej atrakcji dla fanów Star Warsów. Zaprasza Marcel.


 

Polecenie

Na koniec Genaro Turco opowie o swojej rodzinnej walentynkowej tradycji. Zapraszamy do słuchania.


PLAYLISTA:"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.