Tatuaże. Czas na nas.

Czas na nas przejmuje antenę! W dzisiejszej audycji porozmawiamy o tatuażach. Nasi najmłodsi redaktorzy, Julka, Dawid i Piotrek zaprosili specjalnego gościa z Mojry Tattoo Studio. W rozmowie z Wiktorem Ciepakiem prowadzący m.in. rozbiją tatuażowe stereotypy, sprawdzą, jakie wzory są najpopularniejsze i zastanowią się nad tym, czy warto tatuować banany.


Przegląd wydarzeń - Na Czasie

W dzisiejszym przeglądzie o teogorocznych maturach, metamorfozie Quebonafide i dziwnych dźwiękach z dziury na Antarktydzie. Zaprasza Bruno Widawski.


Polecenie

Dziś podróżujemy na żółwiu przez galaktykę, by odnaleźć "Piekło pocztowe". Pamiętacie Terry'ego Pratchetta? O nim w naszym cotygodniowym POLECENIU. O swojej ulubionej książce opowie nasza dzisiejsza debiutantka, Ewa Cisek.
"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.