Pandemia

Pandemia ogranicza nasze swobody. Musimy się do nich dostosować, żeby wyhamować nowe zakażenia koronawirusem. Jednak najbardziej dotkliwy jest chyba zakaz wychodzenia do parku, do lasu. Jak sobie z tym radzić opowie dr Bogdan Ogrodnik z Fundacji Pracownia Edukacji Żywej. Święta Wielkanocne coraz bliżej, czy można szybko i bezpiecznie posprzątać mieszkanie bez chemii? O tym opowiedzą nasi goście.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko