16. Polish Boogie Festival odbędzie się online

16. Polish Boogie Festival w tym roku odbędzie się w wyjątkowym, nowym formacie. Festiwal zagości w naszych domach, chociaż odbywa się na Pomorzu.

Rok 2020 to wyjątkowo trudny rok dla organizatorów wydarzeń kulturalnych. Większość koncertów, w tym festiwale, zostały odwołane lub przełożone na następny rok, a niektóre postanowiły zmienić formułę na bardziej bezpieczną.

Drodzy Przyjaciele, w związku z sytuacją epidemiczną oraz związanymi z nią rygorystycznymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja festiwalu będzie miała swoją odsłonę w postaci Polish Boogie Festival 2020 - Online Edition, co oznacza, że jedyną możliwością wzięcia udziału w wydarzeniu będzie włączenie transmisji internetowej - czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów

16. Polish Boogie Festival odbędzie się online i za darmo. Podczas koncertu transmitowanego na stronie polishboogie.com poza ucztą muzyczną będzie także moc atrakcji i prezentów. Na scenach, bo jedna z nich jest usytuowana na wieży zamkowej w Człuchowie, zagrają m.in. gospodarze wieczoru, czyli Boogie Boys, a także Steve "Big Man" Clayton, The Swamp Shakers i The Ponycars. 

W programie IG Radia Katowice Bartłomiej Szopiński, gospodarz festiwalu, opowiadał o artystach, którzy zagrają dla publiczności online.


Początek koncertu już 25 lipca o godzinie 20:00 na polishboogie.com - Adam Bondarenko i Bartłomiej Szopiński zapraszają wszystkich słuchaczy Radia Katowice do wspólnej zabawy - let's boogie!


/as/