MÓW śpiewa o wdzięczności

Narzekanie negatywnie wpływa na nasz mózg. Jest jednak sposób, który pozwala łatwo i szybko powstrzymać się od narzekania. Najlepiej zrobić to w rytmie muzyki.

"O wdzięczności" to nowy singiel rodzimego zespołu MÓW, chociaż powstawał w wielu zakątkach świata. Utwór powstawał w czasie lockdownu. Wtedy w głowach muzyków zrodził się pomysł, by w sytuacji narastającej frustracji, zwrócić uwagę ludzi na rzeczy dobre. 

Jak radzi dr Bradberry, światowej sławy specjalista od inteligencji emocjonalnej, należy kultywować w sobie  postawę wdzięczności. Kiedy tylko czujemy, że chcemy narzekać, należy od razu skupić uwagę na czymś, za co jesteśmy wdzięczni i zastanowić się nad tym przez chwilę. Stąd pomysł na nasz nowy singiel - czytamy na stronie zespołu 

Padło pytanie "Za co jesteśmy wdzięczni?", a odzew fanów był niezwykle pozytywny i... zaskakujący. Wszystkie emocje przekazane przez komentatorów kobieca część zespołu zebrała w singiel "O wdzięczności". Słowa piosenki na podstawie komentarzy fanów napisała Ania Bratek, a za muzykę odpowiada wspólnie z Agą Derlak. 


Fantastyczne jest to, że cieszą nas małe rzeczy, jednak sama wiem, że trudno utrzymać taki stan - powiedziała Aga Derlak

Z artystkami, tuż przed premierą utworu, rozmawiała Ola Siążnik. 

"O wdzięczności" jest już dostępne we wszystkich serwiach streamingowych. 


/as/