Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, Podbeskidzie - Cracovia. Transmisje w Radiu Katowice

fot.piastgliwice.eu

Piłkarze Piasta Gliwice i Podbeskidzia Bielsko - Biała po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentują się przed własną publicznością. Niedzielne transmisje w Radiu Katowice.

Piłkarze obu drużyn tegoroczne rozgrywki rozpoczęli od porażek. Piast uległ w wyjazdowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław 0:2. Podbeskidzie dzielnie walczyło w Zabrzu, ale doznało porażki 2:4. Piłkarze obu zespołów będą chcieli niedzielnymi spotkaniami poprawić sobie humory. Podopieczni Waldemara Fornalika mają za sobą mecz w eliminacjach Ligi Europy. Piast po raz pierwszy w historii awansował do II rundy europejskich pucharów. Gliwiczanie będą chcieli przedłużyć dobrą passę i w niedzielnym meczu zdobyć komplet punktów. Tym bardziej, że rywalami Piastunek będzie Pogoń Szczecin, która od porażki w Krakowie rozpoczęła ten sezon. Mecz Piasta Gliwice - Pogoń Szczecin od 12.30 będzie można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze. 

Transmisję przeprowadzimy także kolejnego niedzielnego spotkania. Do Bielska - Białej przyjedzie Cracovia, która co prawda od zwycięstwa zaczęła sezon PKO BP Ekstraklasy, ale w tygodniu odpadła z europejskich pucharów. To spotkanie będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej:

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html  

Autor: Piotr Muszalski/pm/