Czas na nas. Gry video.

W środy o tej porze zwyczajowo przedstawialiśmy cykl rozmów "Na dużej przerwie". Jednak z uwagi na obecny zdalny tryb nauki takie rozmowy nie mogły się odbyć! Przedstawiamy państwu wobec tego tak zwany Awaryjny Cykl Rozmów "Bez Przerwy". A dziś z młodzieżą rozmawiamy o pewnej popularnej formie spędzania wolnego czasu - grach wideo. Z katowickimi licealistami rozmawiał Samuel Baron.


 

Dziś w "Czasie na nas" poruszamy się po wirtualnych światach. Nasz reporter nieco już wypadł z obiegu gier wideo, zwrócił się więc do autorytetu w tej dziedzinie - blogera i osobowości internetowej znanej jako "Ustatkowany Gracz". O tym co w grach cenne, o ich wartości artystycznej i rynku który zmieniał się przez lata z Jackiem Wandzlem rozmawiał Samuel Baron.


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.