Baseball. Czas na nas.

fot. Rawa Katowice

Mówi się, że młodość to witalność i energia. A witalność i energia znajdują najlepsze ujście w... wysiłku fizycznym. Ale gdyby to było takie proste to każdy młody człowiek błyszczałby na lekcjach wychowania fizycznego. Czy młodzież lubi się wysilać i na jakich warunkach opowiedzieli nam Maksym, Nina, Julian, Milena i Karolina. To nagranie przygotował Samuel Baron.


 

Aktywności dodatkowych dla młodzieży jest obecnie więcej niż kiedykolwiek - od sztuk walki przez lekkoatletykę i sporty drużynowe. Jest jednak pewna dyscyplina która w Polsce jak dotąd się nie upowszechniła a w Stanach Zjednoczonych uchodzi za sport narodowy. W "Czasie na nas" porozmawiamy z Romanem Pełką, zawodnikiem z drużyny "Rawa Katowice" i wielkim entuzjastą baseballu. Rozmawiał Samuel Baron.


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.