Gmach Biblioteki Śląskiej jest przygotowywany na spotkanie z czytelnikami

Biblioteki nadal są zamknięte, ale to nie znaczy, że nic się w nich nie dzieje. Gmach Biblioteki Śląskiej zmienia się i modernizuje przygotowując na spotkanie z czytelnikami.

Budynek po raz pierwszy w swojej historii - a oddany został do użytku w 1998 roku - przechodzi remont elewacji. Wybrała się tam z mikrofonem i dużą dozą ciekawości nasza reporterka.


W piątek w Radiu Katowice na częstotliwości 101,2 raz jeszcze wrócimy do Biblioteki Śląskiej - tym razem zajrzymy do środka i jako pierwsi opowiemy Państwu o instalacji, którą czytelnicy zobaczą dopiero, kiedy znów będzie można tam wejść.


Autor: Agnieszka Strzemińska /pg/


INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl