Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin. Transmisja w Radiu Katowice

fot.gornikzabrze.pl

Obie drużyny dzielą tylko dwa punkty. Górnik i Pogoń w tym sezonie są wysoko w ligowej tabeli. Teraz zmierzą się w Zabrzu. Transmisja w Radiu Katowice.

Górnicy są na najniższym stopniu podium, w 10. meczach zdobyli 17 punktów na co złożyło się 5 zwycięstw, dwa remisy i 3 porażki. Podopieczni Marcina Brosza przede wszystkim mieli bardzo dobry początek sezonu. Jednak o czterech wygranych z rzędu już nikt nie pamięta. Kibice za to pamięcią sięgają do ostatniego piątku i porażki zabrzan w Derbach Śląska z gliwickim Piastem. I to na Stadionie im. Ernesta Pohla. Na tym samym obiekcie i to także w piątek piłkarze Górnika będą mieli szansę na aby polepszyć humory kibiców. Na przeciw stanie szczecińska Pogoń, który w tym sezonie też gra lepiej niż dobrze. Podopieczni Kosty Runjaica są na piątym miejscu, chociaż ze wszystkich drużyn PKO BP Ekstraklasy rozegrali najmniej spotkań. Po 8. meczach mają 15 punktów. Ale w dwóch ostatnich spotkania pogubili punkty. U siebie z Podbeskidziem było 1:1, taki samym rezultatem zakończył się mecz Portowców w Płocku. Piątkowe spotkanie Górnik - Pogoń zapowiada się więc bardzo ciekawie. ten mecz będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej i na antenie Radia Katowice. 

Spotkanie Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30. Będzie je można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/