Młodzi z pasją. Czas na nas.

Nasz dzisiejszy gość to jeden z popularniejszych polskich youtuberów młodego pokolenia. 

Na jego kanale znajdziemy covery znanych i lubianych hitów, ale i piosenki autorskie, a nawet utwór stworzony z komentarzy fanów. Jak wyglądały początki Mateusza Ciałkowskiego? Co robić, gdy pojawią się momenty zwątpienia, ale też czy istnieje jakaś recepta na to, by mieć dobrze prosperujący kanał na YouTube? O to pyta nasz najmłodszy redaktor Marcel Wodecki. 


 

Pozdrawiamy Ciawloversów i życzymy im w takim razie samych sukcesów ulubionej gwiazdy - Mateusza Ciałkowskiego i zapraszamy jeszcze raz na kanał Mateusza w piątek 20 listopada, premiera nowego singla i teledysku. 

Przed chwilą rozmawialiśmy z młodym, zdolnym youtuberem, który marzy o wielkiej muzycznej karierze, a teraz przenosimy się do Tychów. 

Gdzie ambitni licealiści w dobie, gdy wszystkie instytucje kultury - kina, teatry, filharmonie są pozamykane, oni właśnie zakładają swój teatr. Roch Basiński, inicjator Teatru Dwóch Ścian, scenarzysta Tytus Dzienniak i koordynująca ich działania Magdalena Mrowiec, instruktorka teatralna w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Tychach - to nasi dzisiejsi goście. O tym jak wyobrażają sobie swoje własne teatralne miejsce na kulturalnej mapie opowiadają Marcie Dobrowolskiej.


 

Autor: Marta Dobrowolska, Marcel Wodecki 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.