Raków Częstochowa - Warta Poznań. Transmisja w Radiu Katowice

fot.rakow.com

Po dwóch remisach piłkarze Rakowa Częstochowa będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Na przeciw nim staną zawodnicy beniaminka z Poznania. Transmisja meczu Raków - Warta w Radiu Katowice.

Po remisie u siebie z Wisłą Kraków i podziale punktów z Lechem, w niedzielne popołudnie Raków zmierzy się z innym klubem z Poznania. Warta, czyli tegoroczny beniaminek, który w ostatnich spotkaniach spisuje się nad wyraz dobrze. Warta wygrała 4 z ostatnich 6. spotkań i dzięki takiej postawie jest już na 9. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy z 13. punktami. Rywal Rakowa traci niewiele bramek, ale też niewiele strzela. Za to podopieczni Marka Papszuna są najskuteczniejszym zespołem ligi i z pewnościom będą chcieli pokazać to w niedzielnym meczu. Tym bardziej, że swój mecz wygrał Górnik, który do drugiego miejsca traci już tylko punkt. Ten mecz będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej. Relacji będzie można też słuchać w Radiu Katowice na częstotliwości 98,4 FM.

Spotkanie Raków Częstochowa - Warta Poznań rozpocznie się o godzinie 15.00. Będzie je można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

A także na naszej antenie, na częstotliwości 98,4 FM 

Autor: Piotr Muszalski/pm/