Górnik Zabrze - Cracovia Kraków. Transmisja w Radiu Katowice

fot.gornikzabrze.pl

Jeśli w sobotnim spotkaniu Górnik pokona Cracovię, to zimę zabrzanie spędzą na podium PKO BP Ekstraklasy. Transmisja ze spotkania w Radiu Katowice.

Do Zabrza przyjeżdża 10. drużyna ekstraklasy. Prowadzona przez Michała Probierza Cracovia w ostatnim derbowym spotkaniu podzieliła się punktami z Wisłą. W tym sezonie krakowianie są ligowym średniakiem. Po 4. zwycięstwach, 6. remisach i dwóch porażkach mają 13 punktów, ale trzeba pamiętać, że zespół został ukarany odjęciem 5. punktów przed sezonem. Gdyby nie kara za korupcję dziś drużyna Probierza byłaby bliżej podium z 18. oczkami. Górnik to trzecia drużyna ligowej tabeli, która może nawet polepszyć swoje miejsce przed zimową przerwą. To jest jednak uzależnione nie tylko od formy podopiecznych Marcina Brosza, ale i od Legii i Rakowa, drużyn które musiałyby w najbliższych dwóch kolejkach pogubić punkty. Niezależnie od wyników wyżej na ten moment notowanych rywali Górnik, jeśli wygra z Cracovią, spędzi zimę w czołowej trójce PKO BP Ekstraklasy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzimy na naszej stronie internetowej.

Mecz Górnik Zabrze - Cracovia Kraków rozpocznie się o godzinie 17.30. Będzie go można śledzić za pomocą transmisji na naszym playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/