Anielska Licytacja Charytatywna na antenie Radia Katowice

Anielska Licytacja Charytatywna na antenie Radia Katowice. Kupując, pomagamy dzieciom z trudnych rodzin.

Zapraszamy na specjalny program od 10:00 do 14:00 na antenie Radia Katowice. Będziemy licytować świąteczne CUDA, które poza tym, że same w sobie są wyjątkowe, będą pięknym prezentem, to jeszcze POMOGĄ dzieciom z trudnych rodzin. 

Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na prowadzenie świetlic i klubów dla dzieci. Wspieramy Dom Aniołów Stróżów i chcemy żeby te święta i cały przyszły rok były piękne dla wszystkich! 

Podczas licytacji będą dostępne dwa numery telefonu: 32 205 10 22 oraz 515 297 458. 

Bądźmy razem - sprawmy, by magia świat trwała!  Do licytacji zostało przekazane wspaniałe rękodzieło. 

Przepiękna, ręcznie robiona szopka Bożonarodzeniowa. Zachwyca kolorystyką i detalami. Wyposażona w zestaw 17 ręcznie malowanych figur, 13 sztuk dodatków do stajenki wprowadzających niezwykły, realistyczny klimat. Wymiary: 69 cm x 45 cm x 50 cm.


Cena wywoławcza: 500 zł  - wartość ok 2000zł

Delikatna, ręcznie robiona szopka drewniana. Doskonale uzupełni każde świąteczne wnętrze i podkreśli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wymiary: 52 cm x 29cm x 23 cm.


Cena wywoławcza: 200 zł
Zestaw powieści grozy, znanego i cenionego Jakuba Bielawskiego oraz podążającego jego śladem     debiutanta Konrada Możdżenia z autografem

Cena wywoławcza: 100 zł 

 „Chodź ze mną” to debiutancka powieść wrocławskiego autora, który otwiera przed Czytelnikami świat tajemnic, zapomnianych zbrodni i sił przejmujących władzę nad ludzką duszą i rozumem. Przedstawia rzeczywistość, w której historia przeplata się z teraźniejszością, a zdrowy rozsądek z szaleństwem. “  - lubimyczytac.plSzklana figura Anioła, ręcznie wykonana i grawerowana w pracowni szkła Stanek Wichlińska Design. Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone “by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach...”. Zachęcamy do licytacji tego wyjątkowego projektu, który wzbogaci każde wnętrze nie tylko w Święta. Wysokość ok. 50 cm.


Cena wywoławcza: 300 zł 
Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance. Serce z węgla jest symbolem przemiany naszych dzieci węgla w diamenty, która odbywa się dzięki miłości i wsparciu.    


Cena wywoławcza: 200 zł