Hokeiści GKS-u Katowice wygrali w Krakowie
10.01.2021
23:17:00

Udany wyjazd dla hokeistów GKS - u Katowice. W Krakowie pewnie pokonali Comarch Cracovię.

Zaczęło się dla nich nie najlepiej. W 11. minucie to gospodarze otworzyli wynik. Jeszcze w pierwszej tercji w odstępie minuty trafili Zieliński i Michalski. Potem w 5. minucie drugiej tercji Rohtla podwyższył prowadzenie, a na nieco ponad dwie minuty przed przerwą GieKSa prowadził już 4:1. W trzeciej odsłonie katowiczanie dopełnili formalności i wygrali 5:2.

Comarch Cracovia – GKS Katowice 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)

1:0 - Jeremy Welsh - Luke Ferrara, Richard Nejezchleb (10:04)

1:1 - Mateusz Zieliński - Andriej Stiepanow  (14:11)

1:2 - Mateusz Michalski - Maciej Kruczek, Szymon Mularczyk (15:12)

1:3 - Jesse Rohtla - Mikael Kuronen, Jyri Marttinen (24:41)

1:4 - Andriej Stiepanow - Grzegorz Pasiut, Maciej Kruczek (37:40, 5/4)

2:4 - Darcy Murphy  - Jiří Gula (50:51)

2:5 - Bartosz Fraszko - Patryk Krężołek (52:13, 5/4)