Ekspert radzi: jak odnaleźć szczęście?

fot. Mariusz Martyniak / Beata Pawlikowska

To już prawie rok, od kiedy mamy do czynienia z pandemią. Nie ma co ukrywać - pandemia wywróciła nasz świat do góry nogami, ograniczyła wolność, dołożyła stresu i lęku i obawy o bliskich. Trudno jest realizować swoje pasje, a wszystko to powoduje, że cierpi nasza psychika. Jak mimo przeciwności losu patrzeć na świat pozytywnie i jak odnaleźć w sobie energię oraz o tym jak odnaleźć szczęście i zmienić swoje nastawienie rozmawiamy z Beatą Pawlikowską


Prowadzi kursy życiowej przemiany, uważa, że wszystko można zmienić, a każde nieszczęśliwe życie zamienić na szczęśliwe. Naszym gościem była Beata Pawlikowska, podróżniczka i autorka książek. Rozmawiał Łukasz Szwej.
Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.