Górnik Zabrze - Warta Poznań. Podbeskidzie - Wisła Kraków. Transmisje w Radiu Katowice.

Lany Poniedziałek w Radiu Katowice upłynie pod znakiem transmisji sportowych z meczów PKO BP Ekstraklasy. Wczesnym popołudniem Górnik Zabrze podejmie Wartę Poznań, a następnie Podbeskidzie zmierzy się z krakowską Wisłą.

Górnicy nadal myślą o zaatakowaniu podium. Do 3. miejsca tracą 5 punktów i zwycięstwo nad Wartą przybliżyłoby ich do gry w europejskich pucharach. Podopieczni Marcina Brosza od trzech spotkań są niepokonani, ale dwa z tych spotkań zakończyli na remisach. Obecnie Górnik zajmuje 6. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. 

W o wiele gorszej sytuacji są Górale z Podbeskidzia. Od kilku kolejek bielska drużyna zamyka tabelę. Beniaminek od 6 spotkań nie zdobył kompletu punktów. Jeśli podopieczni Roberta Kasperczyka myślą o utrzymaniu to muszą zacząć zdobywać punkty. Z Wisłą łatwo nie będzie, ale atut własnego boiska może pomóc Góralom.

Oba spotkania będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej. 

Mecz Górnik Zabrze - Warta Poznań rozpocznie się o godzinie 12.30. O 15.00 zapraszamy na spotkanie Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków. Będzie je można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze:

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html 

 Autor: Piotr Muszalski/pm/