Górnik Zabrze - Warta Poznań. Transmisja w Radiu Katowice.
19.09.2021
10:10:00

Spotkanie drużyn, które ostatnio gubią punkty zapowiada się ciekawie. Transmisja z meczu Górnik Zabrze - Warta Poznań od 15:00 w Radiu Katowice.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Górnicy złapali zadyszkę. W dwóch ostatnich kolejkach udało im się ugrać tylko jeden punkt. Jeszcze przed reprezentacyjną przerwą zabrzanie przegrali derby z Piastem 0:1. Tydzień temu prowadzili w Krakowie 2:0 by w ostatnich 6 minutach stracić dwa gole z Cracovią. Górnik spadł na 15. miejsce.

O jedną pozycję wyżej w ligowej tabeli są dzisiejsi rywale z Poznania. Warta nie potrafi wygrać w lidze od 4 spotkań. 2 ostatnie poznaniakom udało się zremisować. Dlatego spotkanie w Zabrzu będzie idealnym dla przełamania się dla obu drużyn.

Mecz Górnik Zabrze - Warta Poznań rozpocznie się o 15:00. Spotkanie będziemy relacjonować na naszym playerze: