Ostatnie przed wakacjami Wysypisko, ekologiczna audycja w Radiu Katowice

Ostatnie przed wakacjami Wysypisko, ekologiczna audycja w Radiu Katowice. Na wakacje się nie rozstajemy, pozostajemy z Państwem, ale będzie więcej o ekologicznych wyjazdach i ciekawostek ze świata. A dzisiaj, w przeddzień zakończenia roku szkolnego - powiemy o dofinansowaniu na zielone pracownie w szkołach, to już 8 edycja konkursu. Zaprosimy także do wzięcia udziału w głosowaniu na Drzewo Roku, powiemy o pracy hydrologów przy badaniu składu wód. Na koniec jak zawsze garść ekologicznych informacji.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko