Debata o pomocy dla szpitala
Od 3 lat Szpital Śląski w Cieszynie generuje długi a dodatkowo nie płaci miastu podatku od nieruchomości.
czytajOd 3 lat Szpital Śląski w Cieszynie generuje długi a dodatkowo nie płaci miastu podatku od nieruchomości.
czytajIntegracja środowiska, podnoszenie wiedzy i kompetencji sołtysów oraz rad sołeckich we wdrażaniu i wykorzystywaniu funduszy, to tylko niektóre tematy trwającego Forum Sołtysów Powiatu Cieszyńskiego.
czytaj"Proszę się nie angażować" – to zdanie wypowiedziane przez urzędnika podcieszyńskiej gminy Hażlach spowodowało zwołanie sesji nadzwyczajnej miejscowej rady.
czytajObchody Dnia Niepodległości w Cieszynie zamknie w miejscowym teatrze uroczysta sesja Rad Samorządów Ziemi Cieszyńskiej połączona z wręczeniem Laurów Ziemi Cieszyńskiej.
czytajW Cieszynie doszło wieczorem do pęknięcia i zawalenia się części byłego przedszkola przy ulicy Ładnej.
czytajW ramach tegorocznej edycji programu "Niepodległa”, Dom Narodowy w Cieszynie zrealizował projekt "100 kobiet Śląska Cieszyńskiego na 100-lecie Niepodległej”.
czytajDział dializ Oddziału Nefrologicznego w Szpitalu Śląskim wzbogacił się o 3 nowe, sztuczne nerki.
czytajPaździernik i początek listopada to czas odłowów stawów karpiowych, czyli tak zwane karpiowe żniwa.
czytajPonad 180 tys. zł kosztować będzie pielęgnacja i usunięcie zamarłych drzew na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie.
czytajProjekt uchwały wniesiony przez 7 radnych został negatywnie zaopiniowany przez radcę prawnego cieszyńskiego ratusza.
czytaj