Klimatyczne wtorki i Targi Bliżej Zdrowia

Już dziś o 19.15 w Wysypisku kolejni goście, m.in Olga Kostrzewska-Cichoń, która zaprosi Was na Klimatyczne Wtorki, opowie o swojej drodze do ekologicznego życia i zaprezentuje kilka interesujących książek. W programie również relacja z "Targów Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury".

Zaprosimy też do wspólnego sprzątania w ramach akcji "Sprzątamy dzielnice", będzie również spojrzenie na wiosnę obiektywem ekonastolatki.
Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.

 


wfosigw_400


Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

w Katowicach