Ekologiczne święta

Dziś w klimacie przedświątecznym, bo to już za chwilę Wielkanoc. Jak sprawić aby te święta były ekologiczne?  Czy można szybko i bezpiecznie posprzątać mieszkanie bez chemii? Jak zdrowo ozdobić pisanki, by jajka można było zjeść? O tym powiemy w naszej ekologicznej audycji "Wysypisko". Będzie z nami także gość - dr Ryś Kulig, który opowie o Klubie Myśli Ekologicznej, który działa w Katowicach.

Iwona Kwaśny, Katarzyna Głuch-Juszkiewicz, zapraszamy!Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.

 


wfosigw_400


Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

w Katowicach