Książki

fot. Iwona Kwaśny/Radio Katowice

Rok temu tematem numer jeden na naszej antenie był Szczyt Klimatyczny COP 24, który odbywał się w Katowicach. Wzięło w nim udział 200 tys. osób. Dzisiaj przyjrzymy się szczytowi COP 25, który odbywa się w Madrycie. Padły już na nim ważne słowa, m.in o naszym klimacie. W audycji zapraszamy także na Targi Książki do Katowic i opowiadamy o schronisku dla zwierząt w Częstochowie.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko