Matury, matury a po maturach? Czas na nas.

Maj to gorący okres nie tylko dla maturzystów, ale i dla tych uczniów, którzy gorączkowo próbują poprawić oceny przed końcem roku. W związku z tym zebraliśmy parę pomysłów na szybką i efektywną naukę. Zaprasza Konstancja Snopczyńska.


We wtorek ruszyły egzaminy dojrzałości, a więc już niedługo tegoroczni maturzyści będą podejmować decyzje dotyczące swoich przyszłych losów. Jakie plany na życie mają młodzi ludzie i czy oczekiwania urealniają się wraz z upływem czasu? Pytała Konstancja Snopczyńska.


Matury maturami, dziś o nich parę słów na naszej antenie padło i to z pierwszej ręki... Więc teraz zrównoważymy trochę szkołę tak zwanym "prawdziwym życiem"! Proponujemy spotkanie z katowiczanką, która w życiu zajęła się swoją pasją. Gościem Samuela Barona jest Bubusława Górny, przedsiębiorcza fotografka, która robi to co lubi. A jej zdjęcia wyróżnił kilkukrotnie portal Vogue Italia.


 

Przegląd filmowo-serialowy - Do zobaczenia!

Kinowy świat powoli nudzi się z pandemicznego letargu... Pod koniec maja prawdopodobnie będziemy mogli wreszcie wybrać się do kina (albo na film - co kto lubi). A co w nich zobaczymy? Sprawdzała Marta Dobrowolska."Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.


Czas na Nas - magazyn dla młodzieży