Hejt dla sportu. Czas na nas.

Trudno dzisiaj postawić granicę między światem offline i online, bo przez większość czasu jesteśmy "podłączeni" do sieci. Skoro więc te dwa światy połączyły się w jeden, czemu niektórzy z nas mają wrażenie, że w Internecie wolno nam więcej niż w rzeczywistości? I czy hejt jest przez to mniej realny?


 

Obrażanie, ośmieszanie, poniżanie - coraz częściej mówi się o tym, jak bardzo ranimy innych ludzi, a często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że robimy coś niewłaściwego. Dwie licealistki z Bielska-Białej, Zofia Midor i Klaudia Stasica chcą to zmienić. W sieci pojawił się właśnie ich film, dotyczący problemu hejtu wśród młodzieży. Z młodymi aktywistkami spotkała się Małgorzata Lachendro.

 
 


Piłka i dwie bramki - tyle wystarczy, aby zainteresować miliony ludzi na całym świecie. Piłka nożna od lat święci triumfy i właściwie trudno wyobrazić sobie równie popularny  sport. Na czym polega jej fenomen i czy kiedykolwiek uda się ją strącić z piedestału? Nad przyszłością sportu zastanawiały się Natalia, Julia, Paulina, Elwira, Martyna, Wiktoria i Alicja z IX Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu.


 

Przegląd filmowo-serialowy - Do zobaczenia!

Dzień Matki dzisiaj, za chwilę dzień dziecka - mnożą się więc okazje do wyjścia do kina. Ale na co? To już za chwilę podpowie Marta Dobrowolska.


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.


Czas na Nas - magazyn dla młodzieży