Autobus ze szczepionkami. ,,Szczepanek" rozpoczął kursy w Sosnowcu.

fot. Kamil Jasek / Radio Katowice

Z pozoru wygląda jak zwykły autobus, ale jego wnętrze jednak kryje coś więcej. Zamiast rozwozić pasażerów, rozwozi szczepionki. Zamiast numeru linii na wyświetlaczu, ma napis "Szczepanek". Specjalny autobus rozpoczął kursy po Sosnowcu, a zainaugurował je prezydent miasta Arkadiusz Chęciński.


Przypominamy - bus to takie 2 w 1, bo oprócz szczepień - każdy chętny może wziąć tam udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Czeka bowiem rachmistrz, który wypełni wszystkie procedury.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl