Radiowy Aktywator Noworoczny

Radiowy Aktywator Noworoczny! Konkurs z nagrodami.

Połowa Polaków robi listę noworocznych postanowień. Najczęściej planujemy rzucić palenie, schudnąć, zdrowo się odżywiać, zacząć regularnie uprawiać sport, więcej czytać, spędzać więcej czasu z bliskimi, oszczędzać, remontować i podróżować.

Tylko 10% Polaków udaje się zrealizować podjęte plany. Kluczowe są ponoć pierwsze dwa tygodnie Nowego Roku, w których aż 90% z nas traci zapał do kontynuowania ambitnych postanowień. Nie jest to tylko polska specyfika, lecz tendencja, która obowiązuje na całym świecie. Z tej okazji stworzono nawet specjalne święto, obchodzone 12 stycznia – „The Quitter’s Day” (Dzień Porzucania Postanowień).

W tym roku będzie inaczej! Dla tych, którzy już wyznaczyli noworoczne cele i dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, Polskie Radio Katowice i Silesia Events przygotowały specjalny konkurs pod hasłem Radiowy Aktywator Noworoczny! Zainspirujemy Was do podejmowania ciekawych postanowień i podpowiemy jak planować cele tak, żeby było łatwiej je realizować. A do tego mamy fantastyczne nagrody, które będziecie mogli przeznaczyć na wprowadzanie swoich postanowień w życie!

Codziennie, od 6 do 14 stycznia o 7.00 na stronie ZADANIA opublikujemy kolejne konkursowe zadanie. W sumie będzie ich 9. Będą to zadania dla wszystkich grup wiekowych, wymagające wyszukiwania informacji, ale również kreatywności i odwagi do podejmowania wyzwań! Na wykonanie każdego zadania będziecie mieli czas aż do 14 stycznia do godziny 20.00.

Szczegóły na stronie https://www.gra.radio.katowice.pl