Szyjemy w Wysypisku

Rozpoczął się długi weekend, po za tym dzisiaj mamy podwójne święto: Boże Ciało i Dzień Mamy. A co za tym idzie także więcej czasu dla siebie. Dlatego w tym wydaniu "Wysypiska" mamy dla Was propozycję na wspólną aktywność dla mam i dzieci. Będziemy razem... szyć.

Zaprosimy Was także na spotkanie z dietą wegańską, a wszystko dlatego, że w Katowicach odbędzie się w niedzielę VEGANMANIA. Zaproponujemy też wspólne sprzątanie dzielnicy.Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.

 


wfosigw_400


Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

w Katowicach