Pogrom w Bukareszczie! 3:0 dla Polski!
11.11.2016
22:36:00

Reprezentacja Polski pokonała w Bukareszcie Rumunię 3:0.

Gole strzelali po pięknej indywidualnej akcji Kamil Grosicki w 11 minucie oraz w drugiej połowie Robet Lewandowski po akcji w polu karnym oraz po wywalczonym przez niego rzucie karnym.

Na początku drugiej połowy spotkanie zostało na kilka minut przerwane, po tym jak Lewandowski został ogłuszony rzuconą z trybun petardą.

W innych meczach naszej grupy Armenia, choć przegrywała z Czarnogórą 0-2, wygrała 3-2, a Dania ograła Kazachstan 3-1. Po czterech seriach spotkań Polska z dziesięcioma punktami jest liderem grupy. 7 ma Czarnogóra, 6 Dania, a 5 Rumunia. Kolejna seria spotkań o punkty odbędzie się pod koniec marca.

Polska prowadzi w Tabeli swoje grupy eliminacyjnej. Piłkarze po meczu nie kryli radości.