Bike and Ride. Obejście Węgierskiej Górki.

Wyłonionych w przetargach wykonawców brakującego odcinka drogi ekspresowej S1 Przybędza – Milówka, czyli tak zwanego "obejścia" Węgierskiej Górki było już kilku.

Władze i mieszkańcy gminy Węgierska Górka są już mocno zniecierpliwieni, ponieważ ruch przez centrum jest ogromny. Ostatnio jednak pojawiła się szansa na rozwiązanie problemu. O tym w relacji Andrzeja Ochodka.


W Chorzowie powstał nowy, ale za to zupełnie wyjątkowy parking. Dziś władze miasta uroczyście oddały go do użytku.

Spytają Państwo, co może być wyjątkowego w parkingu i dlaczego ma wiele wspólnego ze stolicą Holandii – tego dowiedzą się Państwo z nagrania naszej reporterki, która była na uroczystym otwarciu.INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl