Dzielnica brzmi dobrze. Fonogon.

"Czas na nas" powraca w eter po 2-miesięcznej przerwie! Bardzo się cieszymy, bo w końcu będziemy mogli Wam zaprezentować rozmowę z zespołem Fonogon, którą udało nam się nagrać jeszcze w przed-epidemicznym świecie. 

Piszą o sobie, że "Fonogon to żarłoczny potwór, pochodzący z 998 wymiarowej galaktyki, który żywi się muzyką i dźwiękami. Razem z Kotem Topodobem i Psem Kindersztubem łączy, uczy i wychowuje. Fonogon jest też ciepłą kulką sztucznego śniegu toczoną przez grupę przyjaciół od roku 2015. Po paru wiosnach i roztopach, przyjął stałą formę". Poznajmy tego potwora!


 


W pandemicznej odsłonie "Czasu na nas" - czas na nowy stały punkt programu, w którym Małgorzata Lachendro i Paulina Pikiewicz sprawdzają, co słychać u naszych najmłodszych redaktorów. Jak im mija kwarantanna? Jakie pasje w sobie odkryli, czego się nauczyli i jak idzie im nauka online. Na pierwszy goień Bruno Widawski.


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.