Bez bramek w Głogowie. Jedenasty remis GKS Jastrzębie

fot.GKS Jastrzębie

Piłkarze GKS Jastrzębie mieli swoje okazję, ale musieli po raz jedenasty w tym sezonie zadowolić się remisem.

Na mecz z Chrobrym Głogów podopieczni Jarosława Skrobacza jechali po weekendowej porażce w meczu u siebie z Sandecją Nowy Sącz. W spotkaniu z zespołem walczącym o utrzymanie jastrzębianie chcieli zapunktować. Najlepiej zdobyć trzy punkty. W pierwszej połowie piłkarze GKS mieli swoje szansę, ale albo strzały Farida Aliego i Daniela Szczepana lądowały na poprzeczce, albo świetnie bronił Michał Szromnik. Gospodarze też mieli swoje okazję, w kilku sytuacjach dobrze spisał się Mariusz Pawełek. W drugiej połowie oba zespoły nie miały już tak dogodnych szans i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po tym meczu piłkarze GKS Jastrzębie zachowali 5. pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi, ale to może się zmienić, bowiem kolejka dopiero się rozpoczęła. W następnej jastrzębianie zmierzą się już w sobotę z Zagłębiem Sosnowiec. 

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie 0:0 (0:0)

Chrobry Głogów: Michał Szromnik - Marcel Ziemann, Michał Ilków-Gołąb, Michał Michalec (46. Kamil Juraszek), Oliver Praznovsky, Przemysław Stolc, Maksymilian Banaszewski (73. Miłosz Kozak), Robert Mandrysz, Szymon Drewniak, Adrian Benedyczak, Damian Kowalczyk (66. Mikołaj Lebedyński).

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek - Michał Bojdys, Łukasz Norkowski, Petr Galuska (90. Filip Karmański), Farid Ali (55. Kamil Jadach), Daniel Szczepan (81. Kamil Adamek), Dominik Kulawiak, Kamil Szymura (k), Damian Tront, Bartosz Jaroszek, Dawid Gojny.

Autor: Piotr Muszalski