Wyzwania po wakacjach. Czas na nas.

Pierwszego września po długiej i nieoczekiwanej przerwie uczniowie powrócili do szkół. Wielu towarzyszy zrozumiałe poczucie dezorientacji związanej z pandemią...  A kiedy nie wiadomo co myśleć z pomocą powinien zawsze przychodzić dobry nauczyciel. Z dobrymi nauczycielami - Katarzyną Borowiec i Dawidem Klachaczem o tych pokoleniowych opałach w jakich znalazła się młodzież rozmawia Samuel Baron.


Wakacje. Wielkie wydarzenia plenerowe, festiwale muzyczne i filmowe, wydarzenia sportowe i niezapomniane, szalone przygody pełne wrażeń - kiedy mamy te kilkanaście lat to właśnie z tym powinny się nam kojarzyć. Kiedy jednak dwa miesiące temu wybrzmiał ostatni dzwonek nikt się nie łudził, że będzie tak samo, jak co roku. Z czym będą się kojarzyć więc wakacje 2020 najmłodszym reporterom Radia Katowice? Małgorzata Lachendro sprawdziła, co robiła nasza radiowa młodzież. O wakacjach opowiedziała nam radiowa ekipa "Czasu na nas" Bruno Widawski, Marcel Wodecki, Adela Gamrat, Piotr Gajewski, Julka Ror i Genaro Turco.

 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.