Podbeskidzie - Stal Mielec. Transmisja ze spotkania beniaminków w Radiu Katowice

fot.podbeskidzie.pl

Starcie dwóch beniaminków zapowiada się bardzo emocjonująco. Transmisja ze spotkania Podbeskidzie Bielsko - Biała - Stal Mielec w Radiu Katowice.

Piłkarze Podbeskidzia jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa po powrocie do PKO BP Ekstraklasy. W 5. kolejkach zdobyli tylko 2. punkty i są na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. U Górali najbardziej rzucają się w oczy błędy w obronie. Bielska defensywa jest najsłabsza ze wszystkich drużyn krajowej elity. Bielszczanie w 5. meczach stracili aż 16 bramek, ale za to sporo strzelili, bo na swym koncie mają 7. trafień. Stal pierwsze zwycięstwo odniosła w minionej kolejce, gdy to na własnym boisku ograła gliwickiego Piasta 3:2. Piłkarze z Mielca na swoim koncie mają jeszcze 2. remisy. W ubiegłym sezonie Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie wygrało ze Stalą w Bielsku - Białej 4:1. Jak będzie w sobotnie popołudnie? Ten mecz będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej. 

Początek spotkania Podbeskidzie Bielsko - Biała - Stal Mielec o godzinie 15.00. Będzie go można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/