Górnik Zabrze - Raków Częstochowa. Transmisja hitu kolejki w Radiu Katowice

fot.gornikzabrze.pl

PKO BP Ekstraklasa wraca po reprezentacyjnej przerwie i od razu z hitem kolejki. Transmisja ze spotkania Górnik Zabrze - Raków Częstochowa w Radiu Katowice.

Spotkanie dwóch zespołów ze szczytu ligowej tabeli zapowiada się bardzo ciekawie. Po pierwsze, ze względu na pozycję obu drużyn. Po drugie, oba zespoły grają dobrą i efektowną piłkę. Niestety, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, mecze w naszym kraju od soboty będą odbywać się bez udziału publiczności. Sobotni mecz będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej.

Będzie to starcie dwóch najlepszych drużyn tego sezonu po 6. kolejkach. Drużyny z Zabrza i Częstochowy jak dotąd strzeliły najwięcej bramek ze wszystkich ekstraklasowych zespołów. Mają po 13 punktów na które składają się 4 zwycięstwa, 1 remis i jedna porażka. Także w klasyfikacji strzelców PKO BP Ekstraklasy najwięcej do powiedzenia mają zawodnicy obu klubów. Jesus Jimenez z 5. bramkami przewodzi klasyfikacji, a jedną bramkę mniej na swoim koncie ma Vladislavs Gutkovskis. Zapowiada się więc starcie nie tylko dwóch obecnie najlepszych drużyn krajowej elity, ale i dwóch najlepszych strzelców. 

Początek spotkania Górnik Zabrze - Raków Częstochowa o godzinie 17.30. Będzie go można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/