Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Radiu Katowice.

fot.rakow.com

W pierwszym piątkowym meczu PKO BP Ekstraklasy, Raków Częstochowa podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja z tego spotkania w Radiu Katowice.

Derby województwa zapowiadają się ciekawie. Raków nie najlepiej rozpoczął zmagania w 2021 roku. Po trzech porażkach z rzędu podopiecznym Marka Papszuna udało się zdobyć komplet punktów. I to na trudnym terenie w Lubinie, gdzie pokonali miejscowe Zagłębie 2:1. Dzięki zwycięstwu drużyna spod Jasnej Góry nadal jest w grze o najwyższe pozycje w lidze. Mimo porażek w ostatnim czasie Raków to drugi najbardziej bramkostrzelny zespół w PKO BP Ekstraklasie.

Do Bełchatowa przyjeżdża zespół, który nie przegrał jeszcze w tym roku. Ubiegły Górale kończyli w nie najlepszych humorach, jako ostatnia drużyna tabeli. Ale odkąd trenerem zespołu spod Klimczoka jest Robert Kasperczyk, w 2021 roku bielszczanie wygrali 2 spotkania i 2 zremisowali. Wydostali się też z dna tabeli, a ich gra wygląda coraz lepiej. Dlatego starcie dwóch drużyn z jednego województwa zapowiada się bardzo ciekawie. To spotkanie będziemy transmitować na dwóch naszych częstotliwościach oraz na naszej stronie internetowej.

Mecz Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie się o 18.00 

Będziemy go relacjonować na żywo na dwóch naszych częstotliwościach 98,4 FM i 103 FM, a także na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/