Dom Aniołów Stróżów poszukuje chętnych do pracy

fot. Dom Aniołów Stróżów

"Dom Aniołów Stróżów" od wielu lat działa na rzecz potrzebujących. Jedną z inicjatyw jest prowadzenie świetlic i klubów dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Z powodu pandemii i zajęć online - większości podopiecznych - pogorszyły się wyniki w nauce. W odpowiedzi na bieżące potrzeby - stowarzyszenie pragnie pomóc nadrobić zaległości wychowankom. 

Ruszył Pocovidowy Program Edukacyjny” – Każde z 70 dzieci pilnie potrzebuje minimum 1-3 godzin dodatkowych zajęć tygodniowo. W związku z tym wszystkie placówki “Domu Aniołów Stróżów” poszukują chętnych do pracy - licealiści, studenci, dorośli - to nie ma znaczenia - wykształcenie pedagogiczne nie jest wymagane. Liczy się tylko chęć dzielenia się dobrem. Szczegóły w relacji Magdaleny Pańczyk.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl