Po 18:15 na antenie Radia Katowice pojawia się dobra publicystyka. Codziennie nasi reporterzy i prezenterzy zmagają się z innymi tematami.
Wachlarz problemów jest bardzo szeroki. Wybieramy takie, o których możemy porozmawiać ze specjalistami, ale także takie, o których możemy usłyszeć od Państwa.
Dziś w programie politycy będą dyskutować o lodach za pasek na świadectwie czyli czy nagradzać uczniów za ich wyniki w nauce? Drugim tematem będzie, przyjęta ostatnio przez sejm, ustawa zakazująca patostreamingu.
