Radio Katowice
Radio Katowice / Patronaty / Literatura to życie! Rybnicki Festiwal Biografii 
Literatura to życie! Rybnicki Festiwal Biografii 

W październiku udowadniamy, że literatura to życie. Zapraszamy na pierwszy Rybnicki Festiwal Biografii „Literatura to życie”, który potrwa od 1 do 27 października.

Podczas wydarzenia „Literatura to życie: Rybnicki Festiwal Biografii” w Rybniku spotkają się ci, którzy wierzą, że czytanie cudzych historii pozwala nam lepiej zrozumieć innych. Wspólnotę czytających stworzą nie tylko autorzy i autorki najlepszych biografii, aktorzy, pisarki, badaczki czy poeci, ale także czytelnicy, którzy włączą się w tę niekończącą się rozmowę o tym, kim jesteśmy i o tym, co nas kształtuje.

W ramach październikowego festiwalu odbędzie się X edycja Górnośląskiej Nagrody Literackiej „Juliusz”, której Kapituła wybierze najlepszą biografię napisaną w języku polskim w 2024 roku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Pełny program: https://www.biblioteka.rybnik.pl/program-rybnickiego-festiwalu-biografii

Autopromocja
Kontakt

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach
Radio Katowice SPÓŁKA AKCYJNA w likwidacji
ul. Ligonia 29, 40-036 Katowice
tel. +48 32 2005 580, fax +48 32 2005 581
e-mail: sekretariat@radio.katowice.pl
NIP 634-00-20-312
konto: ING BSK SA O/Katowice
IBAN: PL 57 1050 1214 1000 0007 0006 0692
Kod BIC (Swift): INGBPLPW
Redaguje zespół: Redakcja Nowych Mediów
tel. +48 32 2005 525, +48 32 2005 487
e-mail: radio@radio.katowice.pl

Copyright © by Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach Radio Katowice SA          profesjonalne usługi informatyczne