Radio Katowice
Radio Katowice / Patronaty / Burek sam nie poprosi o pomoc
Burek sam nie poprosi o pomoc

„Burek sam nie poprosi o pomoc” ogólnopolska zbiórka dla schronisk i przytulisk

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim.

Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Darowiznę przeznaczoną na w/w cel można przekazywać od 20 listopada do 20 grudnia 2015 roku na rachunek bankowy fundacji.

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego między innymi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu oraz Tychach.

Wytypowane schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Jeśli chcesz wspomóc bezdomne zwierzaki wejdź na stronę www.burek.psilos.org i przekaż symboliczną złotówkę lub kup specjalnie przygotowaną pamiątkową cegiełkę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. W konkursie nagrodzonych zostanie dziesięć osób, których zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów.

Więcej informacji o organizowanej akcji znajdziesz na stronie www.burek.psilos.org.

burek_750_200

Linki zewnętrzne

Burek sam nie poprosi o pomoc

Autopromocja
Kontakt

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach
Radio Katowice SPÓŁKA AKCYJNA w likwidacji
ul. Ligonia 29, 40-036 Katowice
tel. +48 32 2005 400, fax +48 32 2005 581
e-mail: sekretariat@radio.katowice.pl
NIP 634-00-20-312
konto: ING BSK SA O/Katowice
IBAN: PL 57 1050 1214 1000 0007 0006 0692
Kod BIC (Swift): INGBPLPW
Redaguje zespół: Redakcja Nowych Mediów
tel. +48 32 2005 525, +48 32 2005 487
e-mail: radio@radio.katowice.pl

Copyright © by Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach Radio Katowice SA